بهترین کالا برای واردات از چین | هورداد تجارت تاو بین الملل

بهترین کالا برای واردات از چین

فهرست مطالب

 

بهترین کالا برای واردات از چین

همواره موسسات مختلفی به‌دنبال شناخت بهترین محصول برای واردات از چین می باشند، واردات محصولات از کشورهای خارجه در صورتی با تفکر هوشمندانه و اقتصادی شکل بگیرد، میتواند تغییری شگرفی بر کسب سود و درآمد به وجود بیاورد، واردات و صادرات با کشور چین مزایای متعددی را به دنبال دارد، شاید در نگاه اول شرکت ها فقط به دنبال برقراری رابطه با کشورهای خارجی بودند تا که نیاز های داخلی را برطرف نمایند البته امروزه رابطه با کشورهای خارجی برای صادرات و واردات به شکل بسیار وسیع و با هدفی بزرگتر از گذشته پیگیری می‌شود.

چین، بزرگترین صادرکننده در جهان

امروزه چین به یکی قطب­ های بزرگ بیزنس جهان بدل گردیده‌است که هر ساله بیشتر از هزار هزار میلیارد دلار از راه صادرات کالا به کشورهای دیگر، به دست می­آورد. بازرگانان کشورهای متعدد به عنوان مثال کشور‌ایران می­توانند کالاهای چینی را با قیمت بسیار مناسب، در شکلی نو و جدید خریداری کرده و وارد مملکت کنند و در نهایت از این شیوه سرمایه خود را چند برابر نمایند. البته بی شک برای داشتن یک بیزنس پرسود انتخاب بهترین جنس برای واردات از چین ضروری میباشد.

بهترین کالا برای واردات از چین

برای انتخاب بهترین کالا برای واردات از چین به چه نکاتی می بایست دقت کرد؟

در عالم امروز تکنولوژی و دیجیتال حرف اول را می‌زند به همین خاطر وارد کردن تجهیزات هوشمند مثل ساعت هایی با مارک های جدید و شناخته شده می‌تواند مورد خوبی تحت عنوان بهترین محصول برای واردات از چین، همینطور تلفن همراه و لپ تاپ از جمله لوازم پر کاربرد ای می‌باشند که دیگر کمتر کسی پیدا می شود که از گوشی استفاده نکند، زندگی در دنیای امروز تا حد زیادی به این سیستم های جدید دارد، درضمن با همه گیر شدن کرونا بسیاری از فعالیت های ما که قبلا حضوری قابل انجام بود به فرم مجازی انجام میگیرد، خب بدین ترتیب برای پیشبرد امور می بایست از موبایل و یا این که لپ تاپ خوب و با کیفیت استفاده کنیم، در گذشته سنین خاصی از تلفن همراه استفاده می کردند اما امروزه برای پرهیز از COVID-19 درس دادن آنلاین انجام میشود و گروه های سنی متعدد با کمک موبایل و تکنولوژی آنلاین مطالب را فرا می‌گیرند، پس می توان بیان کرد که موبایل و لپ تاپ و یا این که حتی امکانات جانبی مثل شارژر های گوشی و قاب موبایل و … از جمله لوازم کاربردی و مهمی میباشند که می شود به عنوان بهترین جنس برای واردات از چین آن را در نظر گرفت. با بررسی های لازم می توان بهترین جنس برای واردات از چین را با دقت زیاد تعیین کرد و با ورود این کالاها به بازار و فروش آن ها سود زیادی کرد.

کالاهای وارداتی پر مصرف

گمرک سالانه آمارهایی در مورد میزان صادرات و واردات از کشورهای متعدد خارجی را ارائه می­‌دهد. لیست اقلامی که از چین در چند سال اخیر وارد شده اند بسیار طیف وسیع و متنوعی دارد و برخی پرمصرف می باشند. مانند مواد غذایی برای مثال بادام زمینی، دارچین و زنجبیل، لوبیا چیتی، سبوس و آخال گندم، مرکبات، ذرت شیرین، ژله، مربا، غذا حیوان‌ها آبزی، تخم صیفیجات، خودرو از نوع سواری و کامیون، لاستیک ماشین، لوازم التحریر مانند مداد، مغزی خودکار، قلم شمعی، مداد پاک­‌کن، قرقره، نخ، کیف و لباس، دستکش، ظروف آشپزخانه، حشره­ کش.

بیشترین اقلام وارداتی از چین کدام اند؟

گمرک سالانه آمارهایی راجع‌به میزان صادرات و واردات از کشورهای مختلف خارجی ارائه می­دهد. لیست اقلامی که از چین در چند سال اخیر وارداتی اند بسیار طیف عظیم و متنوعی دارد. از جمله بعضی از این کالاهای وارد شده که می­توانند تحت عنوان بهترین محصول برای واردات از چین تعیین شوند، عبارتند از:

مواد غذایی مانند بادام زمینی، دارچین و زنجبیل، لوبیا چیتی، سبوس و آخال گندم، مرکبات، ذرت شیرین، ژله، مربا،

غذا حیوانات آبزی

تخم صیفی جات

خودرو از نوع سواری و کامیون

لاستیک ماشین

لوازم التحریر مانند مداد، مغزی مداد، مداد شمعی، مداد پاک­کن

قرقره

نخ

کیف و لباس

دستکش

ظروف آشپزخانه

حشره­ کش

بهترین کالا برای واردات از چین

واردات و صادرات با چین

دوربین های امنیتی یکی از بهترین کالای وارد شده از چین میباشد، مدل جدید دوربین های امنیتی تصویر واضحی از کوچه و یا این که درون فروشگاه را نشان می‌دهد که‌این قابلیت را به صاحب فروشگاه می‌دهد که در شکل بروز هر گونه مشکلی بتواند دزد را به درستی تشخیص بدهد، ضمنا دوربین های هوشمند تحت عنوان بهترین جنس برای واردات از چین محسوب می شود، این دوربین ها قابلیت و امکان این را دارا هستند که تصویر کوچه و یا این که فروشگاه را بر روی تلفن همراه خود مشاهده کنید، این بدان معناست که شما هرجا که باشید می‌توانید با دسترسی به نزدیک ترین سیستم تصویر واضحی از محیط کار و یا این که محل زندگی خود را داشته باشید و امنیت را به طور کامل در محل مورد نظر خود به وجود بیاورید، یکی دیگر از بهترین کالا برای واردات از چین لامپ های LED میباشند، رینگ لایت ها بهترین کالا برای واردات از چین به حساب میایند، رینگ لایت ها برای افرادی که به عکاسی عشق مند می باشند بسیار مطلوب میباشد، دوربین سلفی امروزه بسیار گزینه اعتنا قرار گرفته میباشد با وارد کردن این محصول پرفروش از چین می توان سود بسیار زیادی را بدست آورد، در مجموع می توان اعلام کرد هر وسیله ای که به نحوی به تکنولوژی ربط داشته باشد و مطابق با بروز ترین کالاهای رایج جهان باشد برای واردات مناسب میباشد چون به این شکل محصولات زودتر از دیگر تولیدات به فروش می‌رسد و سود زیادی برای صاحب کالا خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.