حواله یوان به چین بدون کارمزد | هورداد تجارت تاو بین الملل

حواله یوان به چین بدون کارمزد

فهرست مطالب

انجام حواله یوان بدون کارمزد

چین بزرگترین شریک تجاری ایران است و ایران حدود یک پنجم ارزش صادرات کل به چین را تشکیل می دهد ، به این معنی که ارزش صادرات سالانه بیش از 50 میلیارد دلار است. علاوه بر فرآورده های نفتی و پتروشیمی ، مواد شوینده ، سبزیجات خشک ، فرش ، میوه و آب میوه ، آجیل (به ویژه پسته ، کشمش و انجیر) ، صنایع دستی ، متانول ، زعفران و چرم نیز مهمترین صادرات ایران به چین است.

 

دانشجویان ایرانی چین را به عنوان مقصد علم انتخاب می کنند. اگرچه چین جمعیت زیادی دارد (1،390،089 ، 3،310) ، نرخ بیکاری چین تنها 4.1٪ است و این سطح پایین عامل اصلی تشویق متقاضیان کار در کشورهایی مانند ایران است که نرخ بیکاری دو برابر شده است. این یک عدد است. در حال حاضر ، رنمینبی نهمین واحد پول در جهان از نظر حجم معاملات است که افتخار چین نیز محسوب می شود.

 

حواله یوان به چین با شرکت هورداد تجارت

 

همه اینها نشان می دهد که مبادله ارز بین ایران و چین بسیار زیاد است و مبادله یوان بدون کارمزد برای سرمایه گذاران و بازرگانان ، دانشجویان و دیگران بسیار مهم است.

 

حواله از بانک کونلون چیست؟

متأسفانه ، از سال 2017 ، شرکت ها و بانک های چینی با ایرانی ها درگیر هستند. از آن زمان ، آنها حتی در تأمین ارز دانشجویان ایرانی با مشکل روبرو شده اند و حاضر به انجام این کار نیستند ، زیرا طبق بخشنامه FATF ، این افزایش یافت خطرات ایرانی آنها می دانند.

 

در حقیقت ، از آنجا که بانک های چینی به سیستم بین الملل متصل هستند ، این امر برای کاربران ایرانی که می خواهند از طریق سیستمی که می توانند از طریق آن به یوان پول ارسال کنند ، دردسرهایی ایجاد کرده است ، بنابراین افراد به دنبال راهی هستند. آنها در ارسال پول به خودی خود تبحر دارند.

 

حال علاوه بر این سوال که چگونه می توان یوان ، یورو یا USD را به راحتی به چین منتقل کرد ، این سوال نیز وجود دارد که آیا انتقال یوان بدون کارمزد امکان پذیر است؟ این مشکل از آنجا ناشی می شود که فارغ از اینکه شما از کدام روش حواله استفاده می کنید ، باید هزینه هایی را به بانک ها ، م institutionsسسات ، صرافی ها و غیره پرداخت کنید. این مسئله منجر به این واقعیت شده است که هنگام حواله در یوان هیچ پورسانتی در بین کاربران گزینه محبوب نیست.

 

پاسخ سوال دوم مثبت است ، به این معنی که یوان بدون هیچ گونه کمیسیونی قابل انتقال است. لطفا توجه داشته باشید که چندین روش برای انتقال یوان بدون کارمزد وجود دارد ، شما می توانید با توجه به شرایط خود انتخاب کنید: بانک Kunlun توسط شرکت ملی نفت چین در آوریل 2009 تاسیس شد.

 

سرمایه اولیه بانک تقریباً 3.1 میلیارد یوان است. این بانک در حال حاضر تنها بانکی است که بدون هیچ مشکلی مستقیماً به مشتریان ایرانی خدمات ارائه می دهد. پس از تأسیس بانک Kunlun ، استفاده از حواله Kunlun می تواند جایگزین بسیاری از پرداخت های ایرانی شود.

 

روش های حواله یوان بدون کارمزد چگونه است ؟

شما می توانید حساب کاربری خود را در بانک Kunlun افتتاح کنید تا به راحتی پول را از حساب بانکی خود به حساب مشتری بانک منتقل کنید ، درست مثل تجارت عادی یک بانک داخلی. در این حالت حواله یوان رایگان است.

 

اگر مشتری شما در این بانک حساب بانکی ندارد ، باید یوان را به بانک انتخابی شما تحویل دهد ، اما هزینه آن کم است یا او را متقاعد به افتتاح حساب در بانک Kunlun می کند. متأسفانه ، در بعضی موارد این کار آسان نیست.

 

روش دیگر اقدام به مبادلات مجاز با مجوز رسمی دولت است. با افتتاح حساب در یکی از بانک های چین می توانید به راحتی از صراف بخواهید مبلغ درخواستی را به آن حساب واریز کند.

 

صرافی می تواند مبلغ درخواستی را در اسرع وقت از طریق حساب آنها در بانک چین (خصوصاً بانک Kunlun) به حساب مورد نظر شما منتقل کند و فقط نیاز به انتقال وجوه از یک حساب به حساب دیگر است.

 

اگر شما و صرافی در بانکی حساب داشته باشید یا اینکه حواله در یوان باشد ، حواله رایگان خواهد بود. با این حال ، اگر بانک متفاوت باشد ، یا انتقال به دلار آمریکا یا یورو انجام شود ، مبلغ کمی از انتقال بانکی یا مبادله ارز کسر می شود.

 

برای ارسال پول می توانید از سوئیفت و وسترن یونیون نیز استفاده کنید ، خوشبختانه ایران یکی از اعضای سوئیفت است که به شما امکان می دهد پیام های ارزی را در کمترین زمان و با کمترین هزینه برای شما ارسال کنید و از امنیت بالایی برخوردار است. از شعبه بانکی در چین ارسال شده است.

 

برای انجام خدمات مورد نیاز ، طبیعی است که شما باید هزینه هایی را به صرافی بپردازید. با این حال ، برای جلب رضایت مشتریان آنها و قادر به جذب مشتری بیشتر ، بسیاری از صرافی ها توصیه می کنند: برای مبلغ بالاتر از یک مقدار مشخص (در بیشتر موارد برای حواله های 100000 یوان) ، شما کمیسیونی دریافت نخواهید کرد و حواله های یوان هیچ کمیسیونی را دریافت نمی کنند.

حواله یوان به چین با شرکت هورداد تجارت

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.