خرید مستقیم پوشاک از چین | هورداد تجارت تاو بین الملل

خرید مستقیم پوشاک از چین

فهرست مطالب

 

امروزه با وجود افزایش نیاز بازار به لباس، خرید لباس از چین افزایش یافته است و اشخاص متعددی از راه های گوناگون مبادرت به خرید مستقیم پوشاک از چین می نمایند.

خرید مستقیم پوشاک از چین‌‌

همانطور که میدانید بعضی از اجناس چینی کیفیت متعارفی ندارند و می بایست در هنگام خرید دقت زیادی داشت تا بهترین لباس را با قیمت ارزان خریداری کرد، ولی لازم به ذکر میباشد که کلیه ی اجناس مانند هم نیستند و اجناس باکیفیت نیز در‌این کشور تولید میشود. همگی ما میدانیم که خرید مستقیم پوشاک از چین قوانین خاص  خود را دارد که یک خریدار می بایست طبق آن قوانین پیش برود.

وارد کنندگان چینی پیش از هر چیزی می بایست به فکر کسب مجوز قانونی برای خروج جنس از کشور چین باشند تا با هیچ گونه مشکلی روبه رو نشوند. در صورتی‌که به فکر خرید لباس از چین می‌باشید ما‌را تا انتهای این مقاله همراهی فرمائید، در‌این متن کوشش گردیده‌است اطلاعات موردنیاز شما ذکر گردد. امید‌واریم مطالب ما مورد توجه شما قرار بگیرد و با خواندن این مطالب اطلاعات لازم خود را به دست بیاورید.

خرید مستقیم پوشاک از چین

پوشاک و لباس چینی

پوشاک و لباس یکی از مهم‌ترین و ضروری ترین نیازهای جامعه بشری است که در حرم مازلو نیز از پوشاک به عنوان نیاز اولیه اشاره شده است. هر ساله میلیون ها تن پارچه جهت طراحی و تولید لباس و پوشاک به مصرف میرسد. با توجه به رکود قابل توجه صنعت نساجی در سال های اخیر و کاهش محصولات پوشاک داخلی با واردات لباس و پوشاک از کشورهای گوناگون هستیم.

شما میتوانید شاهد واردات هزاران تن محموله های حاوی پوشاک از کشورهایی مانند ترکیه، ایتالیا، قطر، دبی و چین باشید. یکی‌از کشورهایی که بیشترین درصد واردات پوشاک از آن شکل میگیرد کشور چین است که شما با یک گشت و گذار در بازار پوشاک می‌توانید به‌این زمینه به راحتی پی ببرید.

امروزه علاوه بر سرمایه گذاران و بازرگانان که به قصد واردات لباس  به  چین سفر می کنند شاهد مسافران و گردشگران نیز هستیم که هنگام مسافرت به این کشور درپی خرید پوشاک و لباس چینی می‌باشند.

پوشاک چین دارای انواع گوناگون و در کیفیت های متنوع هستند که شما میتوانید با اعتنا به علاقه و بودجه خود مجموعه ای از پوشاک مد نظرتان را تهیه فرمایید. نمی توان هیچ گردشگر و مسافرانی را پیدا کرد که سوای داشتن پوشاکی از کشور چین، چین را ترک نمایند.

هم چنین بازرگانان نیز با توجه به تقاضای بازار از محصولات پوشاک چین سعی بر آن دارند تا پرفروش ترین و پرتقاضا ترین پوشاک چین را وارد کشور کرده و به فروش برسانند.

 

قوانین و تعرفه های واردات لباس از چین

هر چند که تولید کنندگان داخلی با موضوع وارد کننده لباس از چین بسیار مخالف هستند و دید خوشایندی را نسبت به‌این قضیه ندارند، با این حال مصرف کنندگان بسیار زیادی از این قضیه حمایت می نمایند و این دستور دلگرمی بسیار خوبی برای بازرگانانی میباشد که قصد وارد کردن لباس از کشور چین را دارند. از مهمترین قوانین که در خرید مستقیم پوشاک از چین وجود دارد می‌تواند به پرداخت حقوق ورودی و تعرفه های واردات خود اشاره نمود. هم چنین جنس لباس هایی که به کشور وارد می‌گردد بایستی طبق شرع و اصول اسلامی باشد و در شرایطی که لباسی از جنس پوست حیوان خاصی باشد قطعا اجازه خروج از گمرک به آن کالا داده نخواهد شد و این امر می تواند مشکلات زیادی را برای شما در هنگام ترخیص کالا به وجود بیاورد. ارائه اصل مدارک و اسناد مربوط به قراردادها و خریدهای محموله ها نیز از دیگر مهم ترین مقررات در واردات لباس از چین میباشد که شما باید تمام و کمال تمام مدارک ما یحتاج را به مسئول بازرسی گمرک ارائه دهید.

 

دغدغه های واردات پوشاک

آنچه که مسلم است وجود کالاهای با کیفیت پایین در صنف پوشاک وارد شده در ایران میباشد که‌این قضیه تاجران را برآن داشته که به دلیل انجام واردات پوشاک با کیفیت بالاتر در صدد رقابت برآیند.

واردات پوشاک از چین و ترکیه اگرچه که در اولویت دوم برای وارد کنندگان این نوع محصول قرار می‌گیرد ولی همواره یک کدام از دغدغه های اصلی این صنف کالایی بوده است .

وجود قوانین بازدارنده در مورد واردات پوشاک، عدم ارسال به موقع و مطمئن و نیز وجود برخی افراد که این نوع کالا را به طور غیر قانونی وارد کشور می کنند از جمله مواقعی میباشد که باعث نگرانی وارد کنندگان پوشاک شد‌ه‌است.

به همین منظور گروه بازرگانی هورداد با بهره‌گیری از تیم بخش واردات پوشاک ومتشکل از نیروی کار زبده کوشش برآن داشته تا ضمن انجام کلیه امور خرید حمل و ترخیص کالای پوشاک وارد شده در صدد حل مشکلات پیش روی بازرگانان و وارد کنندگان پوشاک برآید.

خرید مستقیم پوشاک از چین

آیا همچنان می توان واردات پوشاک از چین انجام داد

در‌این میان در بازه زمانی کوتاهی بهم ریختگی در بازار واردات پوشاک بوجود آمد که با دقت به اخذ تصمیمات جدید از طرف گمرک کشور ایران و اتاق بازرگانی مبادی قانونی جهت واردات پوشاک به روی بازرگانان و وارد کنندگان گشوده شد.

براین اساس واردات پوشاک همچنان بصورت رسمی و از مسیر های زمینی، دریایی و هوایی قابل اجرا میباشد

واردات پوشاک از چه کشور هایی مقرون بصرفه تر میباشد

واردات پوشاک از کشورهای متفاوت و با توجه به سلایق و مارک های موجود صورت می پذیرد، از طرفی هزینه ی تمام شده ی پوشاک وارد شده موضوع بسیار مهمی میباشد که باید مورد اعتنا قرار بگیرد، کیفت پوشاک وارد شده در کنار قیمت تمام گردیده همواره مورد توجه میباشد.

در سال های اخیر واردات پوشاک از کشورهای چین و ترکیه به جهت پایین بودن هزینه تمام شده کالا مورد توجه واردکنندگان قرار گرفته است البته باید کیفیت کالا را نیز در نظر گرفت، سفارشاتی که از کشور چین صورت می پذیرد.

با توجه به دامنه وسیع تولیدات پوشاک در این سرزمین در اصل بر پایه ی کیفیت بالا انجام نمی گیرد که‌این امر منجر گردیده تا مصرف کنندگان داخلی سیمای خوبی از پوشاک وارد شده از چین نداشته باشند. به این ترتیب با توجه به اینکه کیفیت کالا تاثیری در میزان هزینه های تمام گردیده آن ندارد لذا به وارد کنندگان سفارش می‌شود نسبت به کیفیت بالای پوشاک وارد شده خویش به جهت ایجاد رقابت، توجه بیشتری داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.