فرآیند انجام حواله یوان | هورداد تجارت تاو بین الملل | حواله یوان چین سریع و مطمئن

فرآیند انجام حواله یوان

فهرست مطالب

حواله یوان با توجه به اینکه تبادلات ارزی انجام شده بین دو کشور چین و ایران بسیار بالا است، اهمیت بسیار بالایی داشته و سرمایه‌گذاران، دانشجویان، تاجران، مهندسان و بسیاری از اقشار مختلف جامعه با این نوع حواله سر و کار دارند و سوال های بسیار زیادی در مورد آن خواهند داشت.

 

برای انجام حواله بر روی شماره تماس کلیک کنید : 09122849390

با توجه به اینکه بانک ‌های موجود در کشور چین به سیستم بین ‌المللی بانکداری اتصال داشته و ساز و کار بسیار مناسبی دارند و کاربران ایرانی که خواهان انجام حواله یوان هستند با توجه به سیستم هایی که در اختیار دارند ممکن است در گاهی اوقات دچار یک سری مشکلات شوند. همچنین خبر هایی به گوش می ‌رسد که برخی بانک‌ های چینی از دادن ارز به کاربران ایرانی حتی دانشجویانی که برای تحصیل به کشور مراجعه کرده اند خودداری می‌ کنند، چرا که با وجود اساسنامه fatf ریسک انجام مبادلات ارزی کشور ایران را بالا می دارد. با توجه به همین موضوع مردم و کاربران ایرانی به دنبال راه‌ حل مناسب برای چنین مشکل هایی برای انجام حواله یوان می باشند. با ما در ادامه این مقاله همراه باشید تا اطلاعات مناسبی در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم.

 

حواله یوان
حواله یوان

 

روش های مناسب برای انجام حواله یوان

یکی از بهترین روش ها برای انجام حواله یوان به چین انجام این فرایند از طریق صرافی ‌هایی با مجوز رسمی از طرف دولت جمهوری اسلامی ایران می باشد. شما می توانید با افتتاح حساب در یکی از بانک های موجود در کشور چین از صرافی رسمی درخواست کرده تا مبلغ مورد نظر شما را به حسابتان در کشور چین انتقال دهد. ساز و کار فعالیت این فرآیند به این صورت است که این صرافی ها با حساب هایی که در بانک های کشور چین دارند با انجام یک انتقال بسیار ساده از حساب مورد نظر به حساب شما مبلغ درخواستی شما را در کمترین زمان ممکن به حسابتان واریز می نمایند. همچنین برای انجام حواله یوان می توان از دو روش دیگر که تا حدود زیادی پر کاربرد و همچنین بسیار سریع و مطمئن هستند استفاده کرد که نام آنها سوئیفت و وسترن یونیون می باشد.

سوئیفت و وسترن یونیون چیست؟

ایران عضو سوئیفت بوده و این موضوع باعث می ‌شود تا کاربران ایرانی بتوانند با بالاترین سرعت و همچنین پرداخت مقرون به صرفه تری هزینه و با بیشترین میزان امنیت، انواع مختلف حواله های ارزی بین المللی خود مانند حواله یوان را به هر یک از بانک های موجود در کشور چین ارسال نمایند. ولی در مورد وسترن یونیون باید بگوییم با توجه به تحریم‌ های اقتصادی شدیدی که بر کشور عزیزمان ایران حاکم شده است این روش در ایران متوقف می باشد. یکسری صرافی هایی هستند که به صورت مجاز در حال فعالیت بوده و کارگزاری ‌هایی را در کشور هایی مانند چین دارند و با توجه به این موضوع می ‌توان با تماس با صرافی های مجاز مورد نظر درخواست خود را در مورد انجام حواله یوان ارائه کرده و با در اختیار گذاشتن اطلاعات لازم مانند گیرنده ارز، نام شهر و مکان مورد نظر و همچنین مبلغ مورد نظر در کمترین زمان ممکن تبادلات مورد نظر را انجام دهند. موضوعی که مشخص است این می باشد که فرد درخواست کننده باید مبلغ را به عنوان کارمزد به صرافی پرداخت کند.

 

یوان

 

حواله تلگرافی

یک روش دیگر نیز برای انجام حواله یوان وجود دارد که روشی پرکاربرد در میان تبادلات ارزی به حساب می آید که به عنوان روش انتقال تلگرافی پول شناخته شده و به صورت مخفف به آن حواله TT گفته می شود. با توجه به جو حاکم بر شرایط سیاسی و اقتصادی کشور عزیزمان ایران و تحریم های شدید ایجاد شده برای انجام انواع مختلف تبادلات ارزی کاربران این روش را بسیار زیاد در دستور کار خود قرار داده و استفاده از آن بسیار متداول و مرسوم می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *