نمونه پیام یا ایمیل انگلیسی برای فروش و صادارت | هورداد تجارت تاو بین الملل

نمونه پیام یا ایمیل انگلیسی برای فروش و صادارت

فهرست مطالب

ایمیل تبلیغاتی برای بازاریابی در صادرات

در این مطلب یک پیام که می تواند به فروش و صادرات کالای شما کمک کند برای کاربران هورداد تجارت به اشتراک می گذاریم برای فروش محصولات خود و صادارت آن کافی هست این پیام را به خریداران که پیش بینی می کنید به خرید محصولات صادراتی شما علاقه دارند ایمیل کنید و شانس فروش خود را افزایش در صورت دریافت پاسخ مثبت می توانید با کارشناسان شرکت صادرات و واردات هورداد تجارت تماس بگیرید و مراحل بعدی را به کارشناسان ما بسپارید

این نوع نامه های تجاری معمولاً برای مشتریانی که به محصولات شرکت علاقه مند هستند و جنبه صادراتی دارند ، ارسال می شود. نامه های رسمی تجاری به انگلیسی با مهر و سربرگ شرکت روی کاغذ نوشته می شد ، اما امروزه با استفاده از ایمیل های رسمی و امضاهای الکترونیکی می توان ایمیل های تجاری و صادراتی برای فروش کالا ایجاد کرد.

در ادامه ، نامه ساده و ایمیل تجاری پیشنهاد فروش به مشتری همراه با ترجمه را می خوانیم.

شما باید نام شرکت خود را با آدرس کامل اضافه کنید. و نام و آدرس کامل گیرنده باید در فضایی که برای این منظور در نظر گرفته شده اضافه شود. بدون آن ، جزئیات اساسی نامه مهم نیست. بنابراین از شما خواسته می شود که همه این اطلاعات مهم را در نامه کاری خود وارد کنید.

Dear Mr Customer,

Thank you for your interest in our company’s products Saffron (Advertised on our English website). Please find enclosed the English catalogue and the price list of various products of our company.

Iranian Saffron is the major product of our company, which is exported in world-standard packaging for Arabic and European markets. This product has been unrivaled thanks to its high healing properties.

If you wish to buy this product, we can send samples with a 60% discount to assure you about the quality of the product.

We also invite you to visit the factory, the headquarters and the distribution channels, so that we can continue to work together for a long time.

 

Faithfully yours,

Hoordadtrade.com

Market Developer

ترجمه فارسی نامه تجاری:

سپاس از علاقه شما به محصول زعفران ما (که در وب سایت انگلیسی ما تبلیغ شده است). لطفا در پیوست این نامه, کاتالوگ انگلیسی و لیست قیمت انواع محصولات ما را مشاهده کنید.

زعفران ایرانی به عنوان محصول عمده ی شرکت ما می باشد که در بسته بندی های استاندارد جهانی برای بازارهای عربی و اروپایی صادر می شود. این محصول به دلیل خواص درمانی بالای آن با استقبال بی نظیری همراه بوده است.

در صورت تمایل شما به خرید این محصول ، ما توانایی ارسال نمونه با 60% تحفیف را داریم تا از کیفیت محصول اطمینان حاصل کنید.

همچنین ما شما را دعوت می کنیم تا از محل کارخانه و دفتر مرکزی و توزیع بازدید به عمل آورید تا در ادامه بتوانیم همکاری بلند مدتی داشته باشیم.

ارادتمند،

هوردادتجارت

مدیر توسعه بازار

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.