واردات از دبی | هورداد تجارت تاو بین الملل | واردات و صادرات چین و ایران

واردات از دبی

واردات کالا از امارات ( دبی )

دراین مطلب با هورداد تجارت همراه باشید ، شرکت هورداد ترید با چندین سال فعالیت و داشتن تجربه و تخصص در زمینه واردات کالا از امارات ( دبی ) از بنادر جنوب کشور اقدام به حمل و واردات کالا های شما توسط لنج های باری به صورت غیر گمرکی و گمرکی می نماید با داشتن سالها تجربه در امور واردات کالا های غیر گمرکی و گمرکی به کشور آماده هر گونه همکاری در زمینه ی واردات کالا از امارات با شما هموطنان گرامی می باشیم

چگونه از دبی کالا وارد کنیم؟

روش واردات از دبی

واردات کالا از دبی به دو صورت زیر می باشد
دریایی
هوایی


واردات کالا دریایی از دبی

واردات کالا از راه دریا توسط لنج های باری تحت قانون ته لنجی یا ملوانی صورت می گیرد و یا توسط کشتی یا دوبه که تحت قانون تجاری یا گمرکی صورت می گیرد

 

واردات کالا هوایی از دبی

 

واردات کالا از راه هوایی توسط هواپیما و شرکت های هواپیمایی و یا از طریق شرکت های پست نظیر dhl صورت می گیرد

شرکت هورداد ترید بعنوان يكي از بزرگ ترين شركت هاي وارد كننده كالا از دبي ، آماده ارائه هر گونه مشاوره و راهنمايي در زمينه واردات كالا از دبي مي باشد كه جهت اين امر با ما تماس بگيريد

 

واردات از دبی
شرکت صادارت کالا

واردات کالا و ترخیص کالا از دبی


دبی شهری در سواحل خلیج فارس و در کشور امارات قرار گرفته است. شهر دبی از سمت شمال با راس الخیمه و از جنوب با ابوظبی ، از شرق با عمان و از غرب به عجمان محدود می شود. شهر از مراکز مهم اقتصادی و تجاری در منطقه خاورمیانه و قاره آسیا به حساب می آید. به دلیل اقتصاد و تجارت بالایی که شهر دبی دارا می باشد در سطح وادات و صادرات کالا بسیار توانا می باشد.

در کشوری همانند امارات بازرگانان و تاجران هیچ گونه هزینه های گمرکی برای واردات و صادرات کالا پرداخت نمی کنند. حاصل این کار این می شود که هزینه های خدمات بازرگانی در این شهر کاهش می باشد. تجار و بازرگانان ایرانی زیادی تمایل دارند تا با این کسور وارد معادله و ترخیص شوند.

برای انجام ترخیص کالا از دبی باید از فرایند ها و قوانین آن اطلاع داشته باشید. اگر شما تخصص و یا تجربه ای در این زمینه ندارید می توانید با کارشناسان بازرگانی ما تماس گرفته تا مشاوره های لازم را دریافت نمایید و فرایند های مربوط به ترخیص را انجام دهید.

 

1 – مراحل ترخیص کالا از دبی توسط شرکت هورداد


الف)بررسی نمودن هزینه ها کالاهای که قصد ترخیص و واردات آن را داریم
برای انجام دادن تمامی فرایند های ترخیص کالا ، تجار و بازرگانان گرامی باید تمامی اطلاعات را در خصوص مسایل و قیمت انجناس و کالاها از فروشندگان خارجی خود در دبی به دست بیاورند و در اطهارنامه ترخیص کالا ی خود وارد نمایند.

 

2 – بررسی نمودن هزینه های واردات و ترخیص کالا از دبی


قیمت گذاری بر روی کالا هایی که از دبی وارد کشورمان ایران می شوند به فاکتور های مختلفی همانند مقدار نیاز اشخاص ، قیمت نهایی آن کالا ، شرایط بازار های داخلی برای فروش کالا و زمان مورد نیاز برای فروش آن کالا در بازار

شرکت ها باید قبل از انجام هر گونه معامله ای در خصوص واردات کالا از کد تعرفه گمرکی آن آگاه شوند. در این رابطه فروشنده نیز وظیفه دارد تا برای انجام ترخیص کالا پیش فاکتور صادر کند.

 

3 – محاسبات قیمت تمام شده کالاهای وارداتی


در زمانی قیمت نهایی کالا وارد شده تعیین و مشخص می شود که محاسبات گمرکی بر روی آن کالا صورت گرفته باشد و برگه ی ترخیص کالا برای آن کالا صادر شده باشد. هزینه های مربوط به ترانزیت کالا و خمل و نقل ، انبارداری و … کالا هم باید محاسبه شده باشد.

 

4 – اخذ مجوز ثبت سفارش کالا برای واردات و ترخیص کالا


گمرک جمهوری اسلامی ایران برای تمامی کالاها مجوز طلب می کند. این مطالب که گفته می شود برای واردات کالا از تمامی کشور های صدق می کند و تنها مخصوص دبی نمی باشد. در صورت مشاهده کالا هایی که مجوزی ندارند از واردات آن به کشور جلوگیری می شود.

 

5 – کم بودن هزینه های ترخیص کالا از دبی


ترخیصکالا و واردات کالا از دبی و کشورهای حوزه خلبج همیشه فارس به دلیل پایین بودن هزینه های حمل و عوارض گمرکی و عدم پرداخت تعرفه های مالیاتی به صرفه تر از دیگر کشور ها می باشد.

شرکت هورداد ترید هم با دارا بودن سوابق درخشان و طولانی در این حوزه توانسته است تا خدمات ممتازی را به مشتریان خود ارائه دهد. برای اخذ مشاوره می توانید با شماره های موجود در سایت تماس گرفته و با کارشناسان بازرگانی ما ارتباط برقرار فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ترخیص کالا از دبی و واردات کالا از دبی می توانید از دیگر مقالات موجود در سایت دیدن فرمایید.

 

تخفیف مالیاتی واردات کالا از دبی


به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، بر اساس نامه مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات وزارت صمت به گمرک، واردات کالا از مبدأ امارات به بندر بوشهر با استفاده از معافیت تخفیف 20 درصد سود بازرگانی امکان پذیر شد. بدین ترتیب مصوبه ستاد تدابیر ویژه اقتصادی در این زمینه پس از حدود 3 سال لغو شد.