واردات لوازم جانبی از چین | هورداد تجارت تاو بین الملل

واردات لوازم جانبی از چین

فهرست مطالب

 

بازار واردات لوازم جانبی گوشی و خرید عمده لوازم جانبی تلفن همراه در ایران بسیار داغ میباشد و تا به امروز میزبان صدها برند لوازم جانبی تلفن همراه از سراسر جهان بوده است . جالب میباشد بدانید همین لوازم جانبی گوشی که شامل کاور، هندزفری، باتری و پاور بانک و موارد شبیه آن می‌شود، گردش مالی سالانه برابر با ۲۵۰ میلیارد تومان در کشور را به وجود آورده است .

واردات لوازم جانبی موبایل از چین

اگر مغازه لوازم جانبی دارید مسلما میدانید که پیدا کردن یک تامین کننده مناسب که بتواند لوازم جانبی تلفن همراه را از کشورهای چین و دبی برای شما بیاورد بسیار مهم میباشد. وقتی این مساله از اهمیت زیادی برخوردار است که تامین کننده مورد نظر حاشیه سود کمی را برای خود در نظر بگیرد و در‌این‌صورت درصد سود مغازه دار   افزایش پیدا می کند.

مهم نیست که فروشگاه شما در مرکز شهر جای دارد یا این که در حاشیه شهر، مهم نیست مغازه شما بزرگ است یا این که کوچک، همین که مشتریان با قیمت لوازم جانبی شما آشنا شوند و بدانند که‌این قیمت به نسبت بقیه فروشگاه های لوازم جانبی در سطح شهر پایین تر میباشد برای فروشگاه شما صف می بندند و آن گاه می‌بینید که کار و کاسبی شما رونق پیدا می نماید. پس در‌این قسمت پیدا کردن تامین کننده مطلوب در قضیه واردات لوازم جانبی موبایل می تواند یک کدام از مهم‌ترین قسمت های مربوط به این بازار به حساب بیاید.

واردات لوازم جانبی از چین

آیا چین برای واردات لوازم جانبی و قطعات مناسب میباشد؟

چین برای واردات هر کالایی مناسب میباشد به شرط آن که کالای مورد نظر در لیست کالاهای ممنوعه برای واردات نباشد. مثلا کالاهایی که می توان از چین وارد کرد و بخش عمده ای از سبد واردات کالا از چین را به خویش اختصاص می‌دهد قطعات و لوازم جانبی تلفن همراه میباشد. تولید عمده در این کشور و همینطور توانایی رقابت با بقیه برند ها و قیمت خوب سسب گردیده تا وارد کنندگان در این حوزه به سود سرشاری دست بیابند.

شاید به‌این فکر کنید که ایا با افزایش نرخ ارز و کاهش ارزش پول ملی باز هم واردات کالا از چین به صرفه میباشد یا این که نه؟ در پاسخ این سوال می بایست اظهار کرد هنوز هم با توجه به نکات بیان شده واردات  لوازم و قطعات جانبی از چین میتواند منفعت خوبی داشته باشد.

عمده دلیل این امر هم این میباشد که با توجه به افزایش نرخ ارز، لوازم و قطعات جانبی هم به همان درصد افزایش پیدا کرده اند. پس هنوز هم می توان  به واردات لوازم جانبی از چین به تجارتی پر سود نگاه کرد.

فروش عمده و جزئی لوازم جانبی تلفن همراه

باید بدانید که برای خرید انواع شارژر تلفن همراه می‌توانید راه کار های مختلفی را مورد استفاده قرار دهید. دو روشی را که در‌این قسمت قصد داریم مورد بحث قرار دهیم عبارت از شیوه های خرید عمده و خرده میباشند. هر دوی این راه کار ها دارای مزیت های منحصربه‌فرد  خود هستند و ویژگی های خاص خود را دارند. فروش عمده و جزئی لوازم جانبی موبایل به‌این دلیل انجام می‌گردد که هرمورد از خریدار ها بتوانند با دقت به میزان نیازی که به این محصول ها دارا‌هستند خرید شان را با به کارگیری از یکی از مناسب ترین روش ها ایفا دهند.

قابل ذکر میباشد که عده ای که قصد تهیه نمونه هایی از وسایل جانبی گوشی به تعداد زیاد و همچنین با قیمت های مقرون به صرفه را دارند بهترین مورد ای که میتوانند برای این کار مورد استفاده قرار دهند روش عمده است. البته اشخاصی که قصد خرید تعداد کمی از این کالاها را دارند برای انجام روند خرید شان باید از شیوه خرید خرده و یا جزئی استفاده کنند. شما هم باید ابتدا میزان خرید تان را به دقت بسنجید تا از این طریق بتوانید بهترین شیوه را برای تهیه لوازم جانبی گوشی به کار برید.

واردات لوازم جانبی از چین

انواع لوازم جانبی و تجهیزات موبایل برای واردات عمده از چین

شما می توانید تجهیزات گوناگون و لوازم جانبی متنوعی نظیر: انواع قاب موبایل و دسته و کیف موبایل و تبلت، انواع سیم‌های رابط مرتبط با اتصالات موبایل، انواع هندزفری با سیم و بی‌سیم، انواع برچسب‌های محافظ صفحه نمایش LCD برای انواع گوشی، تبلت و دیگر صفحه‌های نمایش LCD، کابل اتصال USB گوشی مثلا کابلOTG ، شارژر گوشی و سوییچینگ‌های همه کاره، قطعات جانبی گوشی دربرگیرنده LCD ، فلت ، IC، قاب، محافظ ژله‌ای انواع تلفن همراه و تلفن هوشمند و همچنین تبلت، انواع اسپیکر، پاوربانک، تجهیزات سلفی و … را از چین تنظیم فرمائید.

دقت داشته باشید که واردات گلس از چین نیز به دلیل مصرفی بودن آن، یکی‌از سودآورترین کالاها برای تاجران محسوب می‌شود.

ابزار مختلف تعمیرات تلفن همراه مانند: انواع باکس تعمیرات، هیتر مادون قرمز، اون، خمیر قلع، چسب نقره و … نیز جزء تجهیزاتی میباشد که به راحتی می توانید از این کشور خریداری و اقدام به واردات نمائید.

نحوه واردات لوازم جانبی موبایل از چین

در هر کشور برای صادرات و واردات مقررات مشخص و شفافی وجود دارد اما با وجود شفاف بودن همه چیز باز هم بعضی مشکلات در روند باعث از بین رفتن تمام زحمات شما می‌گردد و عملا شمارا از کسب سود بسیار چشمگیر واردات لوازم جانبی دور می نماید، مطمئنا هیچ کس نمی‌خواهد به خاطر کم تجربگی تمام زحمات خویش و شرکای خویش را از بین ببرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.