واردات پرسود از ترکیه | هورداد تجارت تاو بین الملل

واردات پرسود از ترکیه

فهرست مطالب

 

واردات پرسود از ترکیه

برای واردات پرسود از ترکیه، توصیه می‌کنیم، محصولاتی را که‌این کشور در آن رتبه های جهانی دارد، شناسایی نمائید، هم چنین دقت داشته باشید که ضوابط و قانون ها مرتبط به این واردات چگونه میباشد و آیا شخصی که تا به درحال حاضر تجارت نکرده است ، قادر است از این طریق به درآمدهای بالا دست یابد. با ما همراه باشید تا جواب همگی این سوالهای را دریافت نمائید.

 

واردات پرسود از ترکیه، موضوعی میباشد که امروزه بسیار زیاد درباره  آن صحبت میشود. پیش از هر چیز می بایست بدانیم که‌این کشور، در چه مورد هایی فعالیت می کند و این که ما در ارتباط با چه محصولاتی می توانیم از ترکیه واردات انجام دهیم.

آمار واردات کشور ایران از ترکیه

بیشترین واردات کشور‌ایران از ترکیه مرتبط با پوشاک، طلا جواهرات و صنایع نساجی بوده است و به طبع اگاهی دارید صنعت پوشاک ترکیه از معروفیت خاصی در منطقه شامل است و تعدادی از مشهورترین برندهای دنیا در‌این صنعت در کشور ترکیه و به خصوص شهر استانبول نمایندگی دارا‌هستند.

واردات پرسود از ترکیه

این مورد و نزدیکی کشور ترکیه به جمهوری اسلامی ایران سبب گردیده در سال های اخیر تعداد افراد متعددی اقدام به واردات پوشاک از ترکیه به ایران بکنند و هنوز هم با توجه به نوسانات ارز، بیشترین آمار واردات، مرتبط با پوشاک میباشد و تحت عنوان یک کسب و کار اصلی در زمینه واردات پرسود از ترکیه معرفی می‌شود..

بهترین کالا برای واردات از ترکیه چیست؟

یکی‌از بهترین کالا ها و پروفروش ترین کالاهایی که از ترکیه وارد می‌گردد و به راحتی به فروش میرسد و فایده بالایی برای تاجر به همراه دارد پوشاک میباشد. پوشاک بهترین محصول برای واردات پرسود از ترکیه و یکی از پرمصرف ترین و پرفروش ترین کالاهای وارد شده از ترکیه است که تنوع آن نیز بیشتر از تمامی کالاها میباشد.

 

کالاهای پرسود دیگر وارداتی از ترکیه

در لیست بهترین کالا برای واردات پرسود  از ترکیه می شود به کالاهای دیگری همانند کالاهای الکتریکی مانند ژنراتور های برق قوی، لوازم یدکی، پارچه، مواد اولیه کارخانجات نساجی، مواد و ظروف پلاستیکی، انواع لامپ ها و وسایل روشنایی مانند لوسترها، اثاثیه خانگی ، بلور، چینی و چدن نیز اشاره نمود. این کالا ها و محصولاتی که به آن ها اشاره شد نیز دارای سود قابل قبولی برای تجارت و بازرگانی است.

 

واردات کالاهای پرسود از ترکیه

در‌این بخش یکسری از محصولات که به محض ورود به کشور ایران به فروش می‌رسد را مورد بررسی قرار می دهیم در نظر داشته باشید که‌این اقلام دارای سود دهی بالایی می باشند.

اولی و مهم‌ترین محصولی که در لیست واردات محصول از ترکیه قراردارد پوشاک میباشد، پوشاک میتوانید لباسهای زنانه و مردانه در هر مدل و مدلی را در بر بگیرد، کفش های زنانه و مردانه و لباس های برند دار نیز از این دست می باشند در کل در واردات جنس از ترکیه جوراب، ساپورت و … از دسته اقلام پرسود و پر فروش محسوب می شود.

گزینه بعدی در خصوص قطعات و لوازم الکترونیکی میباشد که سود خوبی در ایران دارااست، انواع سوییچ های کنترل موتور، ژنراتورهای قوی برق و بسیاری از لوازم یدکی الکتریکی در این دسته جای‌دارد.

چند موردنخستین نساجی و پلاستیکی و همچنین تجهیزات ساختمانی از قبیل شیرآلات، لامپ و وسایل نور و روشنایی نیز در تیم محصولات پر فروش میباشد. اشخاصی که قصد دارند با استفاده از واردات کالا از ترکیه به درآمد مناسبی دست یابند میتوانند لوازم خانگی برای مثال بلورجات و وسایل چدن را انتخاب نمایند.

مقررات واردات کالا از ترکیه

در مجموع اصول واردات جنس از ترکیه با ضوابط واردات بقیه کشورها به کشور ایران یکسان میباشد و با قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران رعایت خواهد شد.ولی کشور ایران و ترکیه در کنوانسیون تیر عضویت دارند و این مسئله باعث می‌شود که قانون ها واردات کالا پرسود  از ترکیه به نسبت کشورهای دیگری آسانتر خواهد شد.

در قانون کنوانسیون تیر پلیس ترکیه حق ندارد پلمپ گمرک را گشوده کرده و محموله ای که از گمرک ترکیه به کشور ایران امده را مورد بررسی قرار دهد صرفا وقتی که محموله مشکوک به نظر رسد این فرمان امکانپذیر میباشد.

در نظر داشته باشید که مراحل واردات کالا از ترکیه دارای سرعت قابل قبولی است . ترکیه در ردیفت 5 کشور برتر قراردارد و فعالیت تجارتی این کشور بسیار زیاد میباشد. گمرک بازرگان در نزدیکی منطقه آزاد تجاری ماکو قراردارد و تحت عنوان دروازه ای بین دو جمهوری اسلامی ایران و ترکیه محسوب می شود.

در سال های جدید محصولاتی از قبیل فندق، میوه و صیفی جات به لیست واردات محصول از ترکیه اضافه شد‌ه‌است.

واردات پرسود از ترکیه

عملیات ترخیص واردات کالا از ترکیه

در نظر داشته باشید که عموم مردم ترجیح می‌دهند که ترخیص کالا را به یک ترخیص کار بسپارند انگیزه این فرمان چه می‌باشد؟آیا پروسه دشواری پیش روی میباشد؟ می بایست بدانیم که در‌این مسیر قضیه دشواری مطرح نیست بلکه دقت و ظرافت امر است که سبب ساز می‌شود اشخاص به سراغ ترخیص کار حرفه ای بروند.

در واردات کالا از ترکیه باید فردی که بتوانید به صورت دقیق کلیه مسایل را انجام دهد، گاه نیاز به حواله به صورت لیر و یا این که یورو میباشد که بایستی به وسیله شخصی کاربلد ارسال شود. در نظر داشته باشید که بازرسی محصول از مجموعه اقدامات بسیار اساسی به حساب آورده می شود به نحوی که همه محصول ها می بایست با استانداردهای موردنیاز بررسی شود در‌صورتی‌که شخص خود بخواهد این کار را کند مسلماً نمی تواند همگی جوانب را پوشش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.